ZV Olympia Nieuws

Welkom op de nieuwspagina

Op deze pagina kun je de laatste nieuwsberichten vinden van onze vereniging. Voor de zwemmers, ouders/verzorgers en andere zwemfans is het altijd leuk om te lezen over de behaalde resultaten van onze zwemmers. Wedstrijdverslagen, maar ook ander leuk nieuws over onze vereniging wordt op de nieuwspagina van deze site geplaatst. Het merendeel van het nieuws wordt verzorgd door onze secretaris en commissies. Ingezonden stukken kunnen natuurlijk ook een plaatsje krijgen op deze pagina.

Daarnaast heeft Olympia een besloten Facebook pagina voor onze leden. Hier worden de wedstrijdverslagen en eventuele foto's van de wedstrijden en activiteiten geplaatst. Om toegang tot deze pagina te krijgen moet je wel lid zijn van Olympia. Stuur een bericht naar ons secretariaat of meld je aan bij facebook.

Fout

Could not load feed: http://www.knzb.nl/StippWebDLL/Resources/Handlers/RSS.ashx?rss=zwemmen

Could not load feed: http://www.knzb.nl/StippWebDLL/Resources/Handlers/RSS.ashx?rss=algemeen

Selectie, Kampioenschappen

Gelderse Kampioenschappen lange baan

Twee weekenden zijn er 13 zwemmers in totaal naar Nijmegen afgereisd om deel te nemen aan de Gelderse kampioenschappen lang bad. Allemaal hadden zij één of meerdere limieten behaald het afgelopen seizoen om mee te mogen doen.

Zaterdag 20 mei mocht Youri Kool de spits afbijten op de 200 vlinder. Hij behaalde hier zijn eerste medaille, brons voor Youri .Manon de Ridder zwom een mooi PR op de 100 rug. Ook voor Romy van Alphen begon dit kampioenschap met de 100 rug en met een PR werd zijn tweede van Gelderland. Voor Jack Beaujon was er een PR op de 100 school. Job van Willigen steeg een plekje in de ranglijst en broer Freek wist met ruime voorsprong goud te behalen op deze afstand. Op de 100 vlinder wist Youri zijn tweede bronzen medaille in de wacht te slepen. De 50 school voor dames was heel spannend en werd Felicia Emanuelson op 3 honderdste net vierde. Nicky Biemans werd 7e en Anika Kilian 8ste  net als Britt Biemans in haar leeftijdscategorie. Op de 50 vrij wist Freek onder de 27 seconden te duiken. Rowan Kilian zwom 27.07 en steeg meerdere plaatsen in de ranglijst hij werd 6e. En ook Bart van Eijkelenburg steeg in de ranglijst. Jack zwom zijn tweede PR in dit kampioenschap. Op de 50 vlinder was er weer een podiumplaats voor Romy, ditmaal behaalde ze brons. Anika wist op deze afstand onder de 33 seconden te zwemmen, mooie PR en afsluiting van dag 1. Zondag begon met een bronzen medaille voor Felicia op de 200 school. Job, Rowan, Jasper Meij en Freek zwommen een PR op de 100 vrij. Op de 200 vrij was er met een verbetering van haar tijd weer zilver voor Romy. Ook dag twee was dus succesvol. Het weekend daarna begon met Rowan, Bart, Freek en Youri de op de 4x100 vrij. Ze werden 6e. De medaille regen voor Romy zette zich ook het tweede weekend voort. Op de 200 vlinder was er goud voor haar. Jack en Job zwommen allebei een PR op de 100 rug. Op de 400 vrij steeg Jasper naar een zesde plaats. Romy werd tweede op de 100 vlinder met een hele mooie tijd van 106.36 Voor Freek was er gouden een PR op de 50 school. Job wist bijna twee seconden van zijn tijd te zwemmen op deze afstand en werd daarmee derde. Ook voor Felicia was er een PR op de 50 school. Op de 50 vrij was er een PR voor Nicky. Bij de 50 vlinder voor heren stond Youri weer op het podium, brons voor hem. Rowan wist met een mooi PR zesde te worden. En ook Jack snoepte op deze afstand weer iets van zijn tijd af .Romy sloot de dag af met een zilveren medaille op de 50 rug. De laatste dag van dit kampioenschap begon met een zinderende race van Job, Jasper, Rowan en Bart op de 4x100 vrij. Ze zwommen allemaal ruim onder hun PR, maar helaas op 4 honderdste misten ze net het podium, een vierde plaats voor deze mannen. Manon zwom een PR op de 200 rug en ging Romy er weer met een zilveren medaille vandoor. Voor Job en Rowan een PR op de 200 school en zilver voor Freek. Britt, Felicia en Anika wisten hun tijd te verbeteren op de 100 vrij en was er brons voor Romy. Op de 200 vrij wist Jasper met een PR van 2 seconden op te klimmen naar de 6e plaats. Ook job zwom een PR op deze afstand. De wedstrijd werd voor Olympia afgesloten met een zilveren medaille voor Romy op de 200 wissel. Naast maar liefst 40 PR s, 18 medailles, negende van het totaalklassement (van de 30 deelnemende verenigingen) ging er ook nog een beker mee naar huis. Romy won deze beker voor ALL-IN kampioen bij de senioren. Het waren twee lange weekenden voor de zwemmers en coaches maar zeker de moeite waard!

Afdrukken E-mailadres